Od początku istnienia Wytwórnia przyjęła na siebie rolę przywrócenia do łask zawodu zduna i odtworzenia zanikających tradycji kaflarskich w Polsce.

Dzięki determinacji i wielkiemu zaangażowaniu właściciela w rozwój firmy powstał zakład, w którym produkuje się kafle najwyższej jakości.

Zakład przechodził kilka etapów rozbudowy. Wprowadzano coraz szerszy asortyment kształtów i barw kafli. Jako pierwsza wytwórnia w Polsce wyprodukowała kafle do budowy pieców okrągłych, kafle reliefowane i malowane ręcznie.

W latach 1993 – 2004 na wszystkie wzory produkowanych kafli otrzymano atesty wyrobów rękodzieła artystycznego Krajowej Komisji Artystycznej i Etnograficznej Fundacji „Cepelia”.

Obecnie już kolejne pokolenie kontynuuje kaflarskie tradycje rodzinne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy około 360 wzorów elementów ceramicznych oraz bardzo szerokie możliwości zdobnicze.

Nasze biura projektowe i obsługi klientów pracują w oparciu o najnowsze programy komputerowe i w sposób profesjonalny spełniają oczekiwania osób nawet najbardziej wymagających.

Nasza strategia biznesowa skupiona jest na odbiorcy indywidualnym, wymaganej przez niego wysokiej jakości produkowanych kafli i profesjonalnej realizacji inwestycji dlatego współpracujemy z salonami kominkowymi i firmami zduńskimi o renomowanej pozycji na rynkach lokalnych.