Nasza strategia biznesowa skupiona jest na odbiorcy indywidualnym i wymaganej przez niego wysokiej jakości produkowanych kafli i z tego względu bardzo zależy nam na zbudowaniu relacji z firmami współpracującymi z nami.

Wychodząc naprzeciw potrzebom oferujemy szeroki zakres pomocy na wielu poziomach współdziałania. W naszych pracowniach zatrudniamy artystów grafików i korzystamy z najnowocześniejszego oprogramowania komputerowego do tworzenia i wizualizacji naszych projektów i rekonstrukcji. Jesteśmy w stanie przeprowadzić pełny proces projektowania, wyceny i wykonania począwszy od zarysu lub wysokopoziomowego konceptu.

Zapewniamy zniżkę na pierwsze zamówienie oraz nieodpłatne przekazanie kafli, w celach ekspozycyjnych lub na budowę elementów wzorcowych w lokalach firm współpracujących.

Gwarantujemy korzystne warunki cenowe i wysoką jakość produktów. Jesteśmy także otwarci na dyskusję na temat potencjalnie dalszych warunków współpracy jak przekierowywanie klientów indywidualnych do firm współpracujących oraz obecność w naszych katalogach i na stronie internetowej.

Prowadzimy także szeroką współpracę z biurami projektowymi. Z racji ich profilu działalności i bezpośredniego udziału w procesie projektowania firmom z tego sektora oferujemy szeroką pomoc w pełnej realizacji proponowanych koncepcji oraz pozostajemy otwarci na inne rozwiązania korzystne dla obu stron.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i rozmowy nt. potencjalnej współpracy – szerokie spektrum naszych produktów i usług pozwoli Państwa firmie wzbogacić ofertę i lepiej zaadresować potrzeby klientów, natomiast nasza pozycja rynkowa i wieloletnie doświadczenie gwarantuje Państwa firmie stałą i wysoką jakość współpracy i zadowolenie Państwa klientów.

Warto zobaczyć: