Białystok

KAFLE CERAMICZNE BIAŁYSTOK

Białystok jest stolicą województwa podlaskiego oraz miastem wielu kultur. Bliskie sąsiedztwo Białorusi, Litwy i Rosji daje multikulturowy charakter tego miejsca. Podobnie jak nasza pracownia, miasto ma swoje dziedzictwo i wartości. Nasza wytwórnia kafli dba o odtworzenie zanikających tradycji kaflarskich w Polsce. W swojej pracy łączymy wieloletnią tradycję i nowoczesne metody, produkując dla Państwa najwyższej jakości odlewane kafle ceramiczne Białystok przeznaczone do budowy kominków kaflowych i pieców kaflowych. Bazujemy na najnowszych programach komputerowych, by kafle w Białymstoku spełniły indywidualne oczekiwania Odbiorców.

NOWE OBLICZE PIECÓW KAFLOWYCH

Popularne w dawnych czasach piece kaflowe w Białymstoku znów powróciły do łask. Moda vintage i retro ponownie króluje w mieszkaniach, tym razem w troszkę innej odsłonie. Ogromne, brzydkie bryły zamieniły się w pełne uroku, estetyczne, kojarzące się z domowym ciepłem konstrukcje. Oczywiście, spełniają one swoją podstawową funkcję, jaką jest ogrzewanie pomieszczeń, ale przede wszystkim, stanowią piękną ozdobę. Są jednym z najmodniejszych elementów wystroju wnętrza. Jeśli posiadają Państwo taki piec, a jego najlepsze lata już dawno minęły, nasza wytwórnia oferuje kafle do rekonstrukcji pieców kaflowych w Białymstoku.

W naszej ofercie każdy Odbiorca znajdzie to, czego potrzebuje – zatrudniamy artystów grafików i korzystamy z najnowocześniejszego oprogramowania komputerowego do wizualizacji projektów kominków kaflowych w Białymstoku. W swojej ofercie posiadamy standardowe, jednolite kafle, ale także te wielobarwne ze zdobieniami. Pasja, z jaką podchodzimy do swojej pracy oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantują, że wyroby wytwórni kafli spełniają wymagania użytkowe, jakościowe i estetyczne naszych Odbiorców. Współpracujemy z salonami kominkowymi i firmami zduńskimi o renomowanej pozycji na rynku lokalnym. Oferujemy szeroki zakres pomocy na wielu poziomach.

CO NAS WYRÓŻNIA?

  • terminowość,
  • wieloletnie doświadczenie w branży kaflarskiej,
  • skupienie na indywidualnych potrzebach Odbiorców,
  • szeroki wybór produktów i nieszablonowość,
  • korzystny stosunek jakości do ceny,
  • stosowanie najnowszych technologii,
  • dbałość o tradycje,
  • dostępność produktów i usług na terenie całej Polski,
  • wiodąca pozycja na rynku kaflarskim.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 15 819 40 90 lub 15 642 15 22