Bydgoszcz

KUCHNIE KAFLOWE W BYDGOSZCZY

Bydgoszcz jest stolicą województwa kujawsko-pomorskiego. To piękne miejsce nazywane jest miastem na wodzie. Uwagę zwracają na siebie bulwary Brdy oraz Wyspa Młyńska. Miasto jest idealne dla miłośników historii, natury oraz technologii. Podobnie jak nasza pracownia, Bydgoszcz ma swoje dziedzictwo, mocne strony i wartości. Nasza wytwórnia kafli dba o odtworzenie zanikających tradycji kaflarskich w Polsce. Obecnie już kolejne pokolenie kontynuuje kaflarskie obyczaje rodzinne, które swój początek mają w 1982 r. W swojej pracy łączymy klasykę i nowoczesne metody, produkując dla Państwa najwyższej jakości odlewane kafle ceramiczne przeznaczone do budowy kominków kaflowych i pieców kaflowych. Nasze produkty świetnie sprawdzą się także do tworzenia kuchni kaflowej. Dokładamy wszelkich starań, by kuchnie kaflowe w Bydgoszczy spełniły indywidualne oczekiwania Odbiorców.

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY WYBORZE KAFLI, BY  STWORZYĆ WYMARZONE KUCHNIE KAFLOWE W BYDGOSZCZY?

Wybierając odpowiednia dla siebie kafle, powinni Państwo zwrócić uwagę na kilka wytycznych. Wiele osób skupia się na cenie produktu. Z kolei ona uzależniona jest od:

  • surowca,
  • grubości,
  • ścieralności,
  • koloru,
  • kształtu,
  • rozmiaru,
  • obowiązujących trendów,
  • marki.

Trzeba wybrać odpowiednią grubość kafli oraz surowiec, należy odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie zadanie będzie pełnić dana konstrukcja. Ważny jest rodzaj powierzchni, na którą będą położone kafle. Pożądany poziom ścieralności także zależy od przyszłego wykorzystania – warto zastanowić się, czy przy codziennym użytkowaniu, kafle będą często przecierane. Wysokość ceny zależy też od koloru, który w danym sezonie jest modny. Podobnie jest z kształtem i rozmiarem – obowiązujące trendy ustalają wysokość ceny produktu. Jak w każdej branży, Odbiorcy często płacą za markę. Wiodący producenci na rynku kafli nie są dla klientów najatrakcyjniejsi cenowo. Jednak, cena u firm znanych z fachowych usług idzie w parze z najlepszą jakością oferowanych produktów. W naszej pracowni staramy się, aby najwyższy poziom naszych usług szedł w parze z najkorzystniejszą ceną.

NASZE CELE

Naszym celem jest produkowanie najwyższej jakości odlewanych kafli ceramicznych przeznaczonych do budowy kominków kaflowych i pieców kaflowych w Bydgoszczy. Pasja, którą posiadamy oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantują, że wyroby wytwórni kafli spełniają wymagania użytkowe, jakościowe i estetyczne naszych Odbiorców.

Zapraszamy do kontaktu i rozmowy o potencjalnej współpracy pod numerem telefonu: 15 819 40 90 lub 15 642 15 22