Gdańsk

KAFLE CERAMICZNE W GDAŃSKU

Gdańsk jest stolicą województwa pomorskiego oraz zwycięzcą w rankingu Miast Przyjaznych Ludziom. To położone na Żuławach Wiślanych miasto warto zwiedzić, nie tylko ze względu na nadmorskie krajobrazy, ale także, by poznać dzieje historii oraz zachwycić się prawdziwymi dziełami sztuki. Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy historii, natury oraz technologii. Pracownicy naszej wytwórni również starają się, by tworzone produkty były wyjątkowe w każdym detalu, dokładając wszelkich starań, by kafle ceramiczne w Gdańsku spełniły indywidualne oczekiwania Odbiorców.

KAFLE CERAMICZNE W GDAŃSKU – SPRAWDŹ, CO NAS WYRÓŻNIA

  • samowystarczalność

Wszystkie produkty zawarte w naszej ofercie wykonujemy sami. Projektujemy wzory kafli, modelujemy je i formujemy, aż do powstania finalnego wyrobu. Nasza wytwórnia specjalizuje się w produkcji odlewanych kafli ceramicznych przeznaczonych do budowy pieców chlebowych i kominków kaflowych.

  • skupienie na indywidualnych potrzebach Odbiorców

W naszych pracowniach zatrudniamy artystów grafików, którzy skupiają się na indywidualnych oczekiwaniach naszych Odbiorców. Wykonujemy kafle według Ich upodobań.

  • szeroki wybór produktów i nieszablonowość

Oferujemy szeroki wybór kafli, które nadadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Posiadamy około 360 wzorów elementów ceramicznych, by nawet najbardziej wymagający Klient znalazł dla siebie idealny model. Nasza oferta wyróżnia się na rynku kaflarskim tym, że używamy wielu niestandardowych szkliw oraz posiadamy nietypowe wzory kafli.

  • korzystny stosunek jakości do ceny

Oferujemy wysokiej klasy produkty oraz profesjonalną obsługę. Staramy się, by najwyższa jakość naszych produktów oraz usług szły w parze z najkorzystniejszą ceną.

  • najnowsze technologie

Korzystamy z najnowocześniejszego oprogramowania komputerowego do tworzenia i wizualizacji projektów kafli, wizualizacji projektów kominków kaflowych i pieców kaflowych.

  • dbałość o tradycje

Nasza pracownia kafli dba o odtworzenie zanikających tradycji kaflarskich w Polsce. Obecnie już kolejne pokolenie kontynuuje kaflarskie tradycje rodzinne, które swój początek mają w 1982r.

  • dostępność

Gwarantujemy dostępność swoich produktów i usług na terenie całej Polski.

  • wiodąca pozycja na rynku kaflarskim

Swoje usługi świadczymy od XX wieku. Współpracujemy z salonami kominkowymi i firmami zduńskimi o renomowanej pozycji na rynku. Nasi doświadczeni pracownicy oferują szeroki zakres pomocy na wielu poziomach. Zaufało nam już wielu Odbiorców indywidualnych oraz Firm.

Jeśli szukają Państwo kafli w Gdańsku, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 15 819 40 90 lub 15 642 15 22