Katowice

KUCHNIE KAFLOWE KATOWICE

Katowice to stolica województwa śląskiego, która zdobyła tytuł Miasta Kreatywnego UNESCO, jako Miasto Muzyki. Jest pierwszym Miastem Muzyki z Europy Środkowo-Wschodniej i drugim, po Krakowie (Miasto Literatury), Miastem Kreatywnym w Polsce. Kreatywność to coś, co łączy to miejsce z naszym podejściem do pracy przy wytwarzaniu nowych wzorów kafli w Katowicach. Obecnie już kolejne pokolenie kontynuuje kaflarskie tradycje rodzinne, które swój początek mają w 1982 r. Dokładamy wszelkich starań, by kafle spełniły indywidualne oczekiwania Odbiorców. Oferujemy tworzenie projektów kafli w Katowicach oraz tworzenie i wizualizację projektów kaflowych pieców chlebowych. Dzięki naszym produktom tworzymy także niepowtarzalne kuchnie kaflowe Katowice.

KUCHNIE KAFLOWE KATOWICE, A W NICH TRADYCYJNE PIECE CHLEBOWE 

W dawnych czasach piece były wykorzystywane nie tylko do pełnienia swojej podstawowej funkcji, jaką było wypiekanie pieczywa, ale także po to, by nagrzane elementy oddawały ciepło do otoczenia. Były standardowym wyposażeniem każdego gospodarstwa domowego. Chleb pieczony w prawdziwym piecu chlebowym nie ma sobie równych. Jest smaczny, zdrowy, aromatyczny i kojarzy się z beztroskim czasem spędzonym na wsi u babci.

Do pieczenia większej ilości bochenków chleba lub pizzy wykorzystuje się przemysłowe piece chlebowe. Powstają często w domach, ogrodach czy restauracjach. Piece chlebowe Katowice wolnostojące w zależności od potrzeby, mogą pełnić funkcję pieczenia lub grzewczą. Mogą stać wewnątrz domu lub na zewnątrz w ogródku, gdzie dostarczą przyjemnego ciepła podczas krótkich, chłodnych dni.

W naszej pracowni kafli, zatrudniamy artystów grafików i korzystamy z najnowocześniejszego oprogramowania komputerowego do produkcji kafli. Projektowanie wyroby kaflarskie przeznaczone są do budowy pieców chlebowych i kominków kaflowych w Katowicach. Bazując na wieloletnim doświadczeniu i sprawdzonych technologiach, staramy się projektować kafle Katowice, które spełnią użytkowe, jakościowe oraz estetyczne oczekiwania naszych Odbiorców.

NASZE CELE

Naszym celem jest produkowanie najwyższej jakości odlewanych kafli ceramicznych w Katowicach, które świetnie nadają się do budowy kominków kaflowych i pieców kaflowych. Pasja, z jaką podchodzimy do swojej pracy oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantują, że wyroby wytwórni kafli spełniają wymagania Klientów. Posiadamy około 360 wzorów elementów ceramicznych. Bazujemy tylko na najlepszej jakości surowcach. Jesteśmy pierwszą wytwórnią w Polsce produkującą kafle malowane ręcznie Katowice oraz kafle do budowy pieców okrągłych.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 15 819 40 90 lub 15 642 15 22