Kraków

KAFLE W KRAKOWIE

Kraków to stolica województwa małopolskiego oraz jedno z najstarszych miast Polski. Posiada wiele pięknych tradycji i zwyczajów, np. pochód Lajkonika lub krakowskie szopki bożonarodzeniowe, które tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca. Do tradycji i wartości przykładają także uwagę pracownicy naszej wytwórni kafli. Obecnie już kolejne pokolenie kontynuuje kaflarskie tradycje rodzinne, które swój początek mają w 1982 r., dokładając wszelkich starań, by kafle w Krakowie spełniły indywidualne oczekiwania Odbiorców.

CZY WARTO KŁAŚĆ KAFLE ,,NA WŁASNĄ RĘKĘ’’?

W sytuacji, w której planuje się remont z użyciem kafli, warto zastanowić się nad wadami i zaletami układania ich samodzielnie. Jeśli nie ma się doświadczenia to wykonanie tego zadania może być trudne, a co gorsza, dać niepożądany efekt. Oprócz tego, koszty zakupów mogą ulec zmianie – trzeba dokupić maszyny i dodatkowe materiały. Prawdopodobnie wykorzysta się też więcej kafli, niż zrobiłby to fachowiec. Ostatecznie, patrząc na aspekt finansowy, układanie ich samodzielnie powinno się opłacać. Warto jednak przemyśleć, czy stracony czas i nerwy są tego warte.

Fachowcy pracujący w zawodzie rozliczają się najczęściej od metra kwadratowego położonych kafli. Kwota ta zależna jest od rodzaju zlecenia, wielkości surowca oraz od tego, jak bardzo skomplikowany jest wzór do ułożenia. Kluczowy jest także region, gdzie wykonuje się usługę. Trzeba pamiętać, by około 15% sumy przeznaczyć na tzw. zrzutki, czyli kafle, które w czasie pracy pękną i nie będzie można ich już wykorzystać.

CZYM KIEROWAĆ SIĘ PRZY WYBORZE FACHOWCA?

Przy wyborze najlepszego fachowca warto zaufać opiniom znajomych. Jeśli żaden z naszych bliskich nie miał świadczonych usług kaflarskich, dobrym rozwiązaniem jest poszukanie informacji w serwisach internetowych. Należy pamiętać, by po rozpoczęciu usługi przez osobę zatrudnioną, kontrolować przebieg jego pracy.

Warto dodać, że tego typu działanie to inwestycja na co najmniej kilka lat. Czasem może okazać się, że nie warto szukać ,,cięcia kosztów’’, gdyż w kolejnych latach przysparza to większą, niepotrzebną stratę środków pieniężnych.

NASZE ATUTY

Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, sprawdzonych technologiach i najlepszej jakości surowcach do produkcji odlewanych kafli przeznaczonych do budowy kominków i pieców kaflowych w Krakowie. Posiadamy około 360 wzorów elementów ceramicznych, by nawet najbardziej wymagający Odbiorca znalazł dla siebie idealny model. Jesteśmy pierwszą wytwórnią w Polsce produkującą kafle malowane ręcznie oraz kafle do budowy pieców okrągłych w Krakowie.

Zapraszamy do kontaktu i rozmowy o potencjalnej współpracy pod numerem telefonu: 15 819 40 90 lub 15 642 15 22