Łódź

RĘCZNIE MALOWANE KAFLE W ŁODZI

Łódź to stolica województwa łódzkiego, która zdobyła tytuł Miasta Kreatywnego UNESCO, jako Miasto Filmu. Kreatywność to coś, co łączy to miejsce z naszym podejściem do pracy przy wytwarzaniu nowych wzorów kafli. W naszych pracowniach zatrudniamy artystów grafików i korzystamy z najnowocześniejszego oprogramowania komputerowego do tworzenia i wizualizacji projektów kafli, wizualizacji projektów kominków i pieców kaflowych oraz wizualizacji projektów pieców chlebowych. Skupiając się na tym, dokładamy wszelkich starań, by ręcznie malowane kafle w Łodzi spełniły indywidualne oczekiwania Odbiorców.

NA CZYM SIĘ SKUPIĆ BUDUJĄC PIEC CHLEBOWY, WYKORZYSTUJĄC RĘCZNIE MALOWANE KAFLE W ŁODZI?

Nasza wytwórnia oferuje również tworzenie projektów kaflowych pieców chlebowych. Konstrukcje te często powstają w domach, ogrodach czy restauracjach. Wykorzystuje się je do pieczenia chleba, wędzenia wędlin lub wypiekania pizzy. Warto wiedzieć, na czym należy się skupić planując budowę tego typu konstrukcji.

-wnętrze pieca
By konstrukcja była jak najbardziej efektywna powinno się zadbać o owalny kształt wnętrza pieca – zapewni to równomierne nagrzewanie oraz ułatwi czyszczenie.

-odpowiednie podłoże
Piec chlebowy
jest ciężki, więc wymaga odpowiedniego wzmocnienia podłoża. W przypadku pieca mobilnego, konstrukcję osadza się na solidnym drewnianym lub metalowym stelażu.

materiał budowlany
Należy postawić sobie pytanie, czy konstrukcja ma być stała, do jakich celów ma służyć oraz czy będzie posiadać komin. W zależności od oczekiwań, piec może zostać zbudowany z betonu, szamotu, kamienia itp.

komin
Piec chlebowy
najczęściej powinien mieć komin, by dym mógł wydostawać się na zewnątrz. Należy wyciąć idealnie prosty otwór w glinianej czaszy. Można także wzorować się na historycznych konstrukcjach, które nie posiadały komina. W tym przypadku, bardzo ważna jest wielkość otworu na drzwiczki, która zagwarantuje optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz.

NASZE ATUTY

Pasja, z jaką podchodzimy do swojej pracy oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantują, że wyroby wytwórni kafli spełniają wymagania użytkowe, jakościowe i estetyczne. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, sprawdzonych technologiach i najlepszej jakości surowcach. Oferujemy fachowe doradztwo, terminowość oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Naszym celem jest produkowanie najwyższej jakości odlewanych kafli ceramicznych przeznaczonych do budowy kominków kaflowych i pieców kaflowych w Łodzi.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 15 819 40 90 lub 15 642 15 22