Olsztyn

OZDOBNE KAFLE W OLSZTYNIE

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. To piękne miejsce nazywane jest miastem jezior. W obrębie miasta znajduje się w sumie aż 11 obszarów wodnych. W Olsztynie swoje usługi świadczy nasza firma kaflarska, bazując na wieloletnim doświadczeniu, sprawdzonych technologiach i najlepszej jakości surowcach do budowy kominków i pieców kaflowych. Stawiamy na ciągły rozwój i podwyższanie jakości usług, dokładając wszelkich starań, by ozdobne kafle w Olsztynie spełniły indywidualne oczekiwania Odbiorców. Tworzymy także cokoły, gzymsy i inne elementy dodatkowe.

KRAWĘDŹ STYKU PODŁOGI I ŚCIANY – PODKREŚLAĆ CZY TUSZOWAĆ?

Decyzja o tym, czy użyć cokołu, czyli pasa kafli u dołu ściany, zależy tylko od Odbiorcy. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu, podłoga musiała wyraźnie różnić się od ścian. Ściany były zdobione przez cokoły i gzymsy, by dodać pomieszczeniu charakteru. Dziś te zasady są respektowane przez niektórych Klientów.

Przy wykańczaniu pomieszczeń stylowych, z użyciem mosiądzu, warto dodać ten nieszablonowy dodatek. Czasem cokół jest wymagany, by zasłonić styk surowców, co zapewnia praktyczne i estetyczne wykończenie wnętrza. Innym razem, warto go wykorzystać, by spójnie połączyć dwa kolory. Przydaje się również do tuszowania problemów z fugami, które pojawiają się na styku płaszczyzn. W narożnikach trzeba kafle docinać, co powoduje efekt nieestetycznego kształtu fug. Cokół potrafi rozwiązać ten problem.

Gzymsy w przeszłości, były wykorzystywane jako podpora dla rynien. W obecnych czasach buduje się je w celu udekorowania konstrukcji. Nawiązują do architektury śródziemnomorskiej, gdzie panuje harmonijny związek między prostotą i naturalnością a elegancją.

NASZE ATUTY

By móc sprostać oczekiwaniom naszych Odbiorców, staramy się, aby najwyższy poziom naszych usług szedł w parze z najkorzystniejszą ceną. Oferujemy fachowe doradztwo i terminowość. Jesteśmy w stanie przeprowadzić pełny proces projektowania, wyceny i wykonania konkretnego modelu kafli. Naszym celem jest produkowanie najwyższej jakości odlewanych kafli ceramicznych przeznaczonych do budowy  pieców kaflowych i kominków kaflowych Olsztyn.

Jeśli szukają Państwo kafli w Olsztynie, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 15 819 40 90 lub 15 642 15 22