Opole

OZDOBNE KAFLE OPOLE

Opole to stolica województwa opolskiego. Miasto to słynie z Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej, przepięknego zoo, filharmonii oraz licznych teatrów. Także w tym mieście swoje usługi świadczy firma kaflarska Zygmunt Kulig. Pasja, z jaką podchodzimy do swojej pracy oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantują, że wyroby wytwórni kafli spełniają wymagania użytkowe, jakościowe i estetyczne. Dokładamy wszelkich starań, by ozdobne kafle Opole spełniły indywidualne oczekiwania Odbiorców. Jesteśmy w stanie przeprowadzić pełny proces projektowania, wyceny i wykonania konkretnego modelu kafli. Specjalizujemy się także w tworzeniu i wizualizacji projektów kaflowych pieców chlebowych.

OZDOBNE KAFLE OPOLE PRZEZNACZONE DO BUDOWY PIECA CHLEBOWEGO

Myśląc nad budową tradycyjnego pieca chlebowego warto skupić się na tym, by wnętrze miało jajowaty kształt. Dzięki takiemu udogodnieniu, konstrukcja zapewnia równomierne nagrzewanie się pieca. Brak ostrych kątów ułatwia także czyszczenie jego wnętrza.

Należy postawić sobie pytanie, czy konstrukcja ma być stała, do jakich celów ma służyć oraz czy będzie posiadać komin. W zależności od oczekiwań, piec może zostać zbudowany z betonu, szamotu, kamienia itp.
Komora piekarnicza to element, który ma wpływ na jakość wypieków. Palenisko powinno mieć owalny kształt i być wykonane z materiału odpornego na wysokie temperatury, ponieważ jego zadaniem jest kumulacja ciepła. Trzeba zadbać o odpowiednią wysokość ścian komory, by ciasto po wyrośnięciu nie stykało się ze sklepieniem.
Materiał, z którego zbudowana jest kopuła także może być różny. Może być ona murowana, szamotowa lub gliniana.
Piec chlebowy najczęściej powinien mieć komin, by dym mógł wydostawać się na zewnątrz. Należy wyciąć idealnie prosty otwór w glinianej czaszy. Komin może zostać wybudowany z szamotu lub kwasoodpornej stali. W sytuacji, gdy buduje się małą ogrodową konstrukcję, można z niego zrezygnować.

Dzięki oferowanym przez nas produktom, piece chlebowe w Opolu mogą pełnić swoją podstawową funkcję, jaką jest wypiekanie pieczywa, ale także stanowić wyjątkową ozdobę wnętrza.

NASZE CELE

Naszym celem jest produkcja najwyższej jakości odlewanych kafli ceramicznych przeznaczonych do budowy kominków kaflowych i pieców kaflowych w Opolu. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, sprawdzonych technologiach i najlepszej jakości surowcach. Oferujemy fachowe doradztwo, terminowość oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Jeśli szukają Państwo kafli w Opolu lub planują budowę pieca chlebowego, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 15 819 40 90 lub 15 642 15 22