Poznań

MALOWANE KAFLE POZNAŃ

Poznań jest stolicą województwa wielkopolskiego. Jedną z atrakcji turystycznych tego miasta są poznańskie koziołki, które od 1551 r. znajdują się na wieży poznańskiego Ratusza. Ten historyczny aspekt łączy to miejsce z naszą wytwórnią kafli. Do tradycji i wartości przykładają uwagę pracownicy. Obecnie już kolejne pokolenie kontynuuje kaflarskie tradycje rodzinne, które swój początek mają w 1982 r., dokładając wszelkich starań, by malowane kafle Poznań spełniły indywidualne oczekiwania Odbiorców. Współpracując z salonami kominkowymi i firmami zduńskimi o renomowanej pozycji na rynku lokalnym, oferujemy szeroki zakres pomocy na wielu poziomach.

MALOWANE KAFLE POZNAŃ – UKŁADAMY SAMODZIELNIE, CZY WZYWAMY FACHOWCA?

Kiedy pojawia się zadanie ułożenia kafli, warto zastanowić się, czy posiadane umiejętności są wystarczające, by zrobić to samodzielnie. Istnieją wady i zalety układania ich ,,na własną rękę’’. Jeśli nie ma się doświadczenia to wykonanie tego zadania może być bardzo trudne i czasochłonne. Warto pomyśleć także o nerwach, które prawdopodobnie mogłyby się pojawić. Oprócz tego, koszty zakupów mogą wzrosnąć – trzeba dokupić maszyny i dodatkowe materiały. Prawdopodobnie wykorzysta się też więcej kafli, ponieważ mogą one pęknąć przy cięciu. Patrząc jednak na końcowy aspekt finansowy, układanie kafli samodzielnie powinno się opłacać.

Warto dodać, że tego typu usługa to inwestycja na co najmniej kilka lat. Czasem może okazać się, że nie warto na siłę szukać cięcia kosztów, gdyż w kolejnych latach przysparza to większą, niepotrzebną stratę środków pieniężnych.

Trzeba postawić sobie pytanie, co jest ważniejsze – mniejszy koszt, ale strata własnego czasu i nerwów czy większy koszt usługi, ale tym samym pewność, że praca jest wykonana fachowo.

NASZE CELE

Naszym celem jest produkowanie najwyższej jakości odlewanych kafli ceramicznych przeznaczonych do budowy kominków kaflowych i pieców kaflowych. Pasja, z jaką podchodzimy do swojej pracy oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantują, że wyroby wytwórni kafli spełniają wymagania użytkowe, jakościowe i estetyczne naszych Odbiorców. Posiadamy około 360 wzorów elementów ceramicznych, by nawet najbardziej wymagający Klient znalazł dla siebie idealny model. Bazujemy na sprawdzonych technologiach i najlepszej jakości surowcach. Staramy się, aby najwyższy poziom naszych usług szedł w parze z najkorzystniejszą ceną.

Zapraszamy do kontaktu i rozmowy o potencjalnej współpracy pod numerem telefonu: 15 819 40 90 lub 15 642 15 22