Szczecin

KAFLE MALOWANE SZCZECIN

Szczecin jest stolicą województwa zachodniopomorskiego oraz portowym miastem z tradycjami. Gryf widniejący w herbie Szczecina przypomina o tym, że miasto ma korzenie sięgające czasów średniowiecza. Ten historyczny aspekt łączy to miejsce z naszą wytwórnią kafli. Pracownia kafli dba o odtworzenie zanikających tradycji kaflarskich w Polsce. Obecnie już kolejne pokolenie kontynuuje kaflarskie tradycje rodzinne, które swój początek mają w 1982 r. Korzystamy z historycznych wzorców, ale naszą pracę opieramy na współczesnych rozwiązaniach i wzornictwie. W swojej pracy łączymy klasykę i nowoczesne metody, produkując dla Państwa najwyższej jakości odlewane kafle malowane Szczecin przeznaczone do budowy kominków kaflowych i pieców kaflowych. Bazujemy na najnowszych programach komputerowych, by kafle w Szczecinie spełniły indywidualne oczekiwania Odbiorców.

KAFLE MALOWANE SZCZECIN – NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY WYBORZE ODPOWIEDNIEGO PRODUKTU?

Wybierając odpowiednia dla siebie kafle, warto zwrócić uwagę na kilka wytycznych. Nie należy skupiać się tylko na cenie produktu. Warto wziąć pod uwagę także:

-surowiec, z jakiego są wykonane kafle oraz ich grubość
By wybrać odpowiednią grubość oraz surowiec, należy skupić się na tym, jakie zadanie ma pełnić dana konstrukcja oraz powierzchni, na którą będzie się kłaść kafle.

-poziom ścieralności
Pożądany poziom ścieralności także zależy od naszego późniejszego wykorzystania – warto zastanowić się, czy przy codziennym użytkowaniu, kafle będą często przecierane.

-kolor, kształt i rozmiar
Wysokość ceny za płytki, często zależy od ich koloru, kształtu i rozmiaru, które w danym sezonie są modne. Im bardziej pożądane, tym drożej się za nie płaci. Obowiązujące trendy ustalają wysokość ceny produktu.

-marka
Jak w każdej branży, Odbiorcy często płacą za markę. Wiodący producenci na rynku kafli nie są dla klientów najatrakcyjniejsi cenowo. Jednak, tego typu usługa to inwestycja na co najmniej kilka lat. Czasem może okazać się, że nie warto szukać cięcia kosztów, gdyż w kolejnych latach przysparza to większą, niepotrzebną stratę środków pieniężnych. Najczęściej, cena u firm znanych z fachowych usług, gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów. W naszej pracowni staramy się, aby najwyższy poziom naszych usług szedł w parze z najkorzystniejszą ceną.

NASZE ATUTY

By móc sprostać oczekiwaniom naszych Odbiorców, skupiamy się na ich indywidualnych potrzebach. Dokładamy wszelkich starań, by najwyższy poziom naszych usług szedł w parze z najkorzystniejszą ceną. Jesteśmy w stanie przeprowadzić pełny proces projektowania, wyceny i wykonania konkretnego modelu kafli. Oferujemy fachowe doradztwo i terminowość. Naszym celem jest produkowanie najwyższej jakości odlewanych kafli ceramicznych przeznaczonych do budowy kominków kaflowych i pieców kaflowych w Szczecinie. 

Jeśli szukają Państwo kafli, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 15 819 40 90 lub 15 642 15 22