Warszawa

WIZUALIZACJA PROJEKTÓW PIECÓW KAFLOWYCH W WARSZAWIE

Warszawa to stolica województwa mazowieckiego oraz miasto z największym potencjałem w Polsce. Mieszkańcy Warszawy mają szerokie perspektywy rozwoju. Podobnie nasza wytwórnia kafli – stawia na ciągły rozwój i podwyższanie jakości produkowanych kafli przeznaczonych do budowy kominków kaflowych i pieców kaflowych. Dokładamy wszelkich starań, by kafle w Warszawie spełniały oczekiwania użytkowe, jakościowe i estetyczne nawet najbardziej wymagających Odbiorców. Współpracując z salonami kominkowymi i firmami zduńskimi o renomowanej pozycji na rynku lokalnym, oferujemy szeroki zakres pomocy na wielu poziomach. W naszych pracowniach zatrudniamy artystów grafików i korzystamy z najnowocześniejszego oprogramowania komputerowego, by wizualizacja projektów pieców kaflowych w Warszawie spełniła Państwa oczekiwania.

PIEC JAKO NIEODŁĄCZNY ELEMENT WYPOSAŻENIA DOMU – WIZUALIZACJA PROJEKTÓW PIECÓW KAFLOWYCH W WARSZAWIE

Piece budowano od zawsze, by zapewnić ciepło w pomieszczeniu lub przyrządzić posiłek dla domowników. Z biegiem lat, zmieniała się ich konstrukcja oraz wygląd.
Palenisko stanowiło nieodłączny element wyposażenia domu. Niestety, w momencie wygaśnięcia ognia, przestawało ono dostarczać ciepła. Zaczęto więc budować paleniska zamknięte. Udoskonaloną formą paleniska był prowizoryczny piec, czyli kamienie umieszczane w ognisku, które po wyjęciu z żaru ogrzewały całe pomieszczenie. Zmniejszano otwór komory paleniskowej oraz montowano drzwiczki z dziurami, które odpowiadały za regulowanie spalania. Takie rozwiązanie przyniosło korzyść w postaci dłużej nagrzanego pomieszczenia, a przy tym zmniejszyła się ilość używanego opału.

Gdy pozytywny aspekt ekonomiczny był zapewniony, zaczęto zwracać uwagę także na wygląd pieców. Do upiększenia ich zaczęto stosować kafle, które, jak się później okazało, dzięki grubszym ścianom poprawiały zdolność zachowania ciepła na dłużej. Dzięki temu, wystarczyło napalić w piecu tylko dwa razy w ciągu doby, by zachować przyjemną temperaturę.

W obecnych czasach, piec kaflowy także spełnia swoją podstawową funkcję, jaką jest ogrzewanie pomieszczeń. Jednak przede wszystkim, jest uznawany za jeden z najmodniejszych elementów wystroju wnętrza.

NASZE CELE

Naszym celem jest produkowanie najwyższej jakości odlewanych kafli ceramicznych przeznaczonych do budowy pieców kaflowych i kominków kaflowych w Warszawie. Pasja, z jaką podchodzimy do swojej pracy oraz wieloletnie doświadczenie w branży gwarantują, że wyroby wytwórni kafli spełniają indywidualne wymagania Klientów. Posiadamy około 360 wzorów elementów ceramicznych, by nawet najbardziej wymagający Odbiorca znalazł dla siebie idealny model. Bazujemy na sprawdzonych technologiach i najlepszej jakości surowcach.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 15 819 40 90 lub 15 642 15 22