Wrocław

WIZUALIZACJA PROJEKÓW KAFLI WROCŁAW

Wrocław jest stolicą województwa dolnośląskiego. Nazywany jest miastem mostów – jest ich tu najwięcej ze wszystkich polskich miast. Dbałość o detale i niezwykły klimat tego miejsca sprawia, że turyści chętnie do niego wracają. W naszej pracowni także zwracamy uwagę na najdrobniejsze elementy, które tworzą nasze kafle. Posiadamy około 360 wzorów elementów ceramicznych, a nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, by kafle we Wrocławiu spełniały oczekiwania użytkowe, jakościowe i estetyczne nawet najbardziej wymagających Odbiorców. Oferujemy tworzenie i wizualizację projektów kaflowych pieców chlebowych. Dokładamy wszelkich starań, by wizualizacja projektów kafli Wrocław pomogła Pastwu podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego produktu.

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ BUDUJĄC PIEC CHLEBOWY – WIZUALIZACJA PROJEKÓW KAFLI WROCŁAW 

W dzisiejszych czasach, piece chlebowe często powstają w domach lub ogrodach, służąc do pieczenia chleba czy wędzenia wędlin. Możemy zauważyć je także w restauracjach, gdzie wykorzystywane są do wypiekania pizzy. W naszych pracowniach zatrudniamy artystów grafików i korzystamy z najnowocześniejszego oprogramowania komputerowego do tworzenia projektów kaflowych pieców chlebowych.

Najlepiej, by wnętrze pieca miało owalny kształt i posiadało kopułę zbudowaną na planie łuku. Dzięki temu, konstrukcja zapewnia równomierne nagrzewanie się pieca. Brak ostrych kątów ułatwia także czyszczenie wnętrza pieca.

Kolejną kwestią jest materiał, z którego zbudowany będzie piec i kopuła. W zależności od oczekiwań, piec może zostać zbudowany z betonu, szamotu, kamienia, gliny itp.

Piec chlebowy jest ciężki, więc wymaga odpowiedniego wzmocnienia podłoża. W przypadku pieca mobilnego, konstrukcję osadza się na solidnym drewnianym lub metalowym stelażu.

Komora piekarnicza to ważny element, który ma wpływ na jakość wypieków. Palenisko powinno mieć jajowaty kształt i być wykonane z materiału odpornego na wysokie temperatury. Jego zadaniem jest kumulacja ciepła.

Piec najczęściej powinien mieć komin, by dym mógł wydostawać się na zewnątrz. W sytuacji, gdy buduje się małą ogrodową konstrukcję, można z niego zrezygnować.

Dzięki oferowanym przez nas produktom, piece chlebowe mogą pełnić swoją podstawową funkcję, jaką jest wypiekanie pieczywa, ale także stanowią wyjątkową ozdobę wnętrza.

NASZE CELE

Staramy się sprostać wymaganiom Odbiorców i skupiamy się na Ich indywidualnych oczekiwaniach. Oferujemy fachowe doradztwo, terminowość oraz dostępność produktów i usług na terenie całego Wrocławia. Naszym celem jest produkowanie najwyższej jakości odlewanych kafli ceramicznych przeznaczonych do budowy kominków kaflowych i pieców kaflowych.

Jeśli szukają Państwo kafli na piec chlebowy, kominek kaflowy we Wrocławiu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 15 819 40 90 lub 15 642 15 22