O Nas

Wytwórnia Kafli Kulig Stalowa Wola od 1982 r. dba o odtworzenie zanikających tradycji kaflarskich w Polsce. Inżynier Zygmunt Kulig zgłębiając tajniki wytwarzania kafli, stał się prekursorem odlewanych kafli ceramicznych przeznaczonych do budowy kominków kaflowych i pieców kaflowych. Obecnie już kolejne pokolenie kontynuuje kaflarskie tradycje rodzinne.

Naszą misją jest produkcja kafli najwyższej jakości. Z dumą możemy powiedzieć, że w latach 1993 – 2004 na wszystkie wzory kafli otrzymaliśmy atesty wyrobów rękodzieła artystycznego Krajowej Komisji Artystycznej i Etnograficznej Fundacji „Cepelia”. Jesteśmy pierwszą wytwórnią w Polsce produkującą kafle malowane ręcznie oraz kafle do budowy pieców okrągłych. Mamy bogatą ofertę – posiadamy około 360 wzorów elementów ceramicznych. Skupiamy się na poszerzaniu swojego asortymentu o nowe kształty, kolory i wzory kafli kominkowych. Oferujemy także wizualizację projektów kafli, wizualizację projektów kominków kaflowych oraz wizualizację projektów i rekonstrukcji pieców kaflowych.

By spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, pracujemy w oparciu o najnowsze programy komputerowe. Całą uwagę skupiamy na indywidualnych oczekiwaniach Odbiorcy. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, sprawdzonych technologiach i najlepszej jakości materiałach do budowy kominków i pieców kaflowych.

Wytwórnia i Producent Kafli Kulig Stalowa Wola łączy ze sobą wieloletnią tradycję i nowoczesne metody. Swoim Klientom oferujemy najwyższej klasy produkty oraz profesjonalną obsługę. Współpracujemy z salonami kominkowymi i firmami zduńskimi o renomowanej pozycji na rynku lokalnym. Zaufało nam już kilkadziesiąt Firm.