Współpraca

Nasza strategia biznesowa skupiona jest na odbiorcy indywidualnym. Stawiamy na wysoką jakość produkowanych kafli. By to osiągnąć, nasza Wytwórnia Kafli Kulig współpracuje z salonami kominkowymi i firmami zduńskimi o renomowanej pozycji na rynku lokalnym.
Prowadzimy szeroką współpracę z biurami projektowymi. Z racji ich profilu działalności i bezpośredniego udziału w procesie projektowania oferujemy szeroką pomoc w pełnej realizacji proponowanych koncepcji. Jesteśmy także otwarci na inne rozwiązania korzystne dla obu stron.

Wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających Klientów, oferujemy szeroki zakres pomocy na wielu poziomach. W naszych pracowniach zatrudniamy artystów grafików i korzystamy z najnowocześniejszego oprogramowania komputerowego do tworzenia i wizualizacji projektów kafli, wizualizacji projektów kominków kaflowych oraz wizualizacji projektów i rekonstrukcji pieców kaflowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić pełny proces projektowania, wyceny i wykonania począwszy od zarysu lub wysokopoziomowego konceptu.

Wytwórnia Kafli Kulig zapewnia zniżkę na pierwsze zamówienie. Oferujemy także nieodpłatne przekazanie kafli ozdobnych w celach ekspozycyjnych lub na budowę elementów wzorcowych w lokalach firm współpracujących. Gwarantujemy korzystne warunki cenowe i wysoką jakość produktów. Jesteśmy także otwarci na dyskusję na temat potencjalnie dalszych warunków współpracy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i rozmowy o potencjalnej współpracy. Szeroki asortyment naszych produktów i usług pozwoli Państwa Firmie wzbogacić swoją ofertę.
Nasza pozycja rynkowa i wieloletnie doświadczenie gwarantuje Państwu wysoką jakość współpracy oraz zadowolenie obecnych i przyszłych Klientów.

 

Warto zobaczyć: